Alte documente de interes public

Ultima modificare a acestei paginii: 9 iulie 2021

Anunt colectiv nr. 5058/09.07.2021 pentru comunicare prin publicitate

Facilitarea inserției pe piața muncii a persoanelor cu dizabilități

Anunt privind disponibilitatea materialelor informative referitoare la masurile de mediu si clima

Dispozitie privind reorganizarea Unităţii Locale de Sprijin

Anunt deschidere sesiune depunere-actualizare-completare dosare ANL

Raport de evaluare a implementării Legii nr. 544/2001 in anul 2020

Anunt Compania de Apa Targoviste pentru proiectul ”Proiect Regional de Dezvoltare a Infrastructurii de Apa si Apa Uzata in judetul Dambovita, in perioada 2014-2020”

Anunt privind inscriere date in Registrul agricol – 2021

Informare Gripa Aviara – Decembrie 2020

Informare masuri pesta porcina – 20.11.2020

Informare masuri pesta porcina

Proces verbal al sedintei privind ceremonia de constituire a Consiliului Local al comunei Doicesti

Informare Gripa Aviara

Anunt reluare selectie a grupului tinta! Aplicati acum pentru „O viata in siguranta fara violenta domestica”

Anunt inchiriere bunuri imobile ( 7 trupuri de pajişti disponibile, categoria de folosinţă păşuni, în suprafaţă totală de 81,85 ha, proprietate publică a comunei Doiceşti) – a doua licitatie –

Anunt de selectie a grupului tinta. O viata in siguranta fara violenta domestica

Anunt repartitie A.N.L. – 2 locuinte

Raport anual de activitate consilieri locali

Raport anual de activitate viceprimar

Raport anual primar

Va recomandam cu caldura si serviciile partenerilor nostrii: Fotograf Nunta Bucuresti, Formatie Nunta Bucuresti, Dj Nunta Targoviste, Cazare Targoviste, Cazare Titu, Cover Band Bucuresti.

Str. Coloniei nr. 62
Doicesti, Dambovita